2018-10-09

Jesteśmy partnerami Czerkawski Cup

Informujemy z wielką dumą, że zostaliśmy partnerami stowarzyszenia Sport7, które organizuje coroczny turniej w minihokeju pt. "Czerkawski Cup".

Mariusz Czerkawski to najsłynniejszy polski hokeista, który dał swoje nazwisko dla corocznego turnieju w minihokeju. W tym roku to już 5 turniej Czerkawski Cup, można powiedzieć, że jubileuszowy.

W turnieju w Poznaniu wezmą udział następujące drużyny: MKS Sokoły Toruń, ŁKH Łódź, PTH Koziołki Poznań, Bombers Malbork, MUKS WTH Wrocław, UKS Olivia 17 Gdańsk, KH Legia Warszawa, UKS Wikingowie Elbląg, HUKS Niedźwiadki Gdynia, BKS Bydgoszcz. W czasie turnieju będzie można zamówić indywidualne karty dla swoich zawodników i to już od 9 szt. Będzie można również nabyć karty zawodników PHL i akcesoria do kolekcjonowania kart jak albumy czy folie ochronne. Razem z Czerkawski Cup będzie również obecni na jego kolejnych eliminacjach 24.11 w Sosnowcu i 25.11 w Oświęcimiu oraz na wielkim finale Czerkawski Cup na Stadionie Narodowym w Warszawie

Czy wiecie, że Mariusz Czerkawski miał swoją pierwszą profesjonalną kartę w NHL wydaną prawie 25 lat temu? A liczba jego kart wydanych w Ameryce to prawie 250 !!!

facebook