Rozgrywki minihokeja ruszyły w Cieszynie

Wystartowały rozgrywki minihokeja Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie. Rzogrywki są prowadzone metodą turniejową. W kategorii I czyli rocznika 2010-11, do rozgrywek przystąpiły następujące drużyny:

1.   JKH GKS JASTRZĘBIE 

2.   TMH POLONIA BYTOM 

3.   MUKS NAPRZÓD JANÓW I 

4.   MUKS NAPRZÓD JANÓW II 

5.   MUKS ORLIK OPOLE 

6.   UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 

7.   MOSM TYCHY I 

8.   MOSM TYCHY II 

9.   MUKS WTH WROCŁAW 

10. KS LUCE CIESZYN 

Mieliśmy przyjemność zawitać  do Cieszyna, gdzie odbył się I turniej minihokeja. Udział w turnieju wzięły drużyny: MUKS WTH Wrocław, MOSM Tychy I i II, TMH Polonia Bytom i gospodarze KS Luce Cieszyn. Rozgrywki, żeby nie zniechęcać najmłodszych odbywają się bez liczenia goli. Dlatego, też i my nie podamy wyników meczów. Zapraszamy natomiast do obejrzenia galerii fotek z meczów.

facebook

♦♦♦ Witamy na oficjalnej stronie pierwszej edycji kolekcjonerskich kart polskiego hokeja ♦♦♦ Tutaj będziemy dla Was podawać najciekawsze newsy o kartach kolekcjonerskich ♦♦♦ Ponad 55 tys. UDS zapłacono za debiutancką kartę Connora McDavida z 2015 roku ♦♦♦ W Wałbrzychu doszło do kradzieży kart. Pewna pani ukradła z marketu 110 saszetek z naklejkami i 116 z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. ♦♦♦Patrick Wiercioch podpisał roczną umowę z Dynamem Mińsk, po 268 meczach w NHL, ten z pochodzenia Polak spróbuje sił w KHL (W 1988 jego rodzice emigrowali z Polski).♦♦♦