Finały MP Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach

W dniach 22-24.06.2018 cieszyńska Hala Widowiskowo-Sportowa im.Cieszyńskich Olimpijczyków gościła finały mistrzostw Polski w hokeju na rolkach. Finałowe mecze zakończyły się następującymi wynikami:
o 7. Miejsce
Kadra U18 - ŁKH Łódź 5:4
o 5. Miejsce
LUCE Bielsko Biała - HC Pantery Cieszyn 8:2
o 3. Miejsce
Marsjanie Opole - Bombers Malbork 9:7
o mistrza Polski
Polonia Bytom - Mad Dogs Sopot 2:3

Zapraszamy do obejrzenia galerii 169 zdjęć. Znajdziecie tam fotki wielu, wielu znanych hokeistów z polskich lodowisk, ale również z zagranicznych. Dziękujemy organizatorom, za to, że mogliśmy współuczestniczyć w tej świetnej imprezie. SportoweKarty.pl ufundowały nagrodę specjalną dla Josefa Vítka, kóry był najlepszym hokeistą. Otrzymał za to Complete Box pierwszej edycji SportowychKart sezonu 2017/18.
⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓  ⇓ ⇓ ⇓

facebook

♦♦♦ Witamy na oficjalnej stronie pierwszej edycji kolekcjonerskich kart polskiego hokeja ♦♦♦ Tutaj będziemy dla Was podawać najciekawsze newsy o kartach kolekcjonerskich ♦♦♦ Ponad 55 tys. UDS zapłacono za debiutancką kartę Connora McDavida z 2015 roku ♦♦♦ W Wałbrzychu doszło do kradzieży kart. Pewna pani ukradła z marketu 110 saszetek z naklejkami i 116 z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. ♦♦♦Patrick Wiercioch podpisał roczną umowę z Dynamem Mińsk, po 268 meczach w NHL, ten z pochodzenia Polak spróbuje sił w KHL (W 1988 jego rodzice emigrowali z Polski).♦♦♦