Czerkawski Cup 2021 wystartował

Eliminacje do największego turnieju minihokeja w Polsce wystartowały.

25 października w Katowicach - Janowie swoje kije skrzyżowali najmłodsi adepci hokeja w Polsce. To już VII edycja tego turnieju pod patronatem Mariusza Czerkawskiego. Młodzi hokeiści i hokeistki pokazywali już całkiem niezłe umiejętności. Należy odnotować, wyrównwny poziom rozgrywek - w dwóch meczach, w tym w finałowym o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Najbardziej z turnieju cieszyła się pierwsza trójka zwycięzców, gdzyż to oni zapewnili sobie udział w turnieju finałowym. Końcowa kwalifikacja przedstawia się następująco:

1. Naprzód Janów Katowice
2. UKS Zagłębie Sosnowiec
3. MOSM Tychy
4. JKH GKS Jastrzębie
5. MUKS Orlik Opole
6. KH Polonia Bytom
7. GKS Katowice
8. KS LUCE Cieszyn

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali:
Kacper Habrzyk (UKS Zagłębie Sosnowiec) - zawodnik turnieju
Małgorzata Zakrzewska (Naprzód Janów) - strzelec turnieju
Krzysztof Bednarek (MUKS Orlik Opole) - bramkarz turnieju
Sebastian Widak (KS LUCE Cieszyn) - zawodnik najsłabszej drużyny

Niestety turniej odbył się bez udziału publiczności frown Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii ponad 170 fotek, które może choć trochę oddadzą atmosferę tego wspaniałego turnieju. Zapraszamy również do zamawiania idywidualnych Sportowych Kart. Zdjęcia można wybrać sobie z naszej galerii ale istnieje też możliwość zrobienia kart ze zdjęć z własnych zbiorów.

facebook

♦♦♦ Witamy na oficjalnej stronie pierwszej edycji kolekcjonerskich kart polskiego hokeja ♦♦♦ Tutaj będziemy dla Was podawać najciekawsze newsy o kartach kolekcjonerskich ♦♦♦ Ponad 55 tys. UDS zapłacono za debiutancką kartę Connora McDavida z 2015 roku ♦♦♦ W Wałbrzychu doszło do kradzieży kart. Pewna pani ukradła z marketu 110 saszetek z naklejkami i 116 z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. ♦♦♦Patrick Wiercioch podpisał roczną umowę z Dynamem Mińsk, po 268 meczach w NHL, ten z pochodzenia Polak spróbuje sił w KHL (W 1988 jego rodzice emigrowali z Polski).♦♦♦