Aron Chmielewski o derbach Witkowice - Trzyniec

W sobotę 12.01.19 odwiedziliśmy Ostravar Arenę, gdzie 9369 widzów oglądalo stalowe derby pomiędzy HC Vítkovice Ridera a HC Oceláři Třinec. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3-2 a po meczu Aron Chmielewski podzielił się uwagami o meczu.

"W trzeciej tercji złapaliśmy dużo kar, które nas osłabiły. Do tego czasu mieliśmy mecz pod kontrolą i byliśmy lepszą drużyną. Sędziowie też dzisiaj pomagali gospodarzom i mogliby nam tez kilka kar odgwizać. np. Růžička był faulowany przez Výtiska. Te 10 tys. ludzi robi miękkie nogi sędziom. Nie chcę zrzucać winy na sędziów, bo my też nie wykorzystaliśmy swoich szans. Mecz dziś był przy pełnych trybunach, ale ja już jestem przyzwyczajony do tego."

facebook

♦♦♦ Witamy na oficjalnej stronie pierwszej edycji kolekcjonerskich kart polskiego hokeja ♦♦♦ Tutaj będziemy dla Was podawać najciekawsze newsy o kartach kolekcjonerskich ♦♦♦ Ponad 55 tys. UDS zapłacono za debiutancką kartę Connora McDavida z 2015 roku ♦♦♦ W Wałbrzychu doszło do kradzieży kart. Pewna pani ukradła z marketu 110 saszetek z naklejkami i 116 z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. ♦♦♦Patrick Wiercioch podpisał roczną umowę z Dynamem Mińsk, po 268 meczach w NHL, ten z pochodzenia Polak spróbuje sił w KHL (W 1988 jego rodzice emigrowali z Polski).♦♦♦