3nd Panther's Cup

Trzecia edycja turnieju Panther's Cup odbyła się w dn.20-21.03.2021 w Czarnym Dunajcu.

Trzy turnieje w ciągu miesiąca - tempo iście szalone, ale czego się nie robi z miłości do hokeja i miłości do swoich dzieci, które uprawiają tą najszybszą zespołowa grę na świecie. Już po pierwszym turnieju organizatorzy turnieju - rodzice, zapowiadali kolejne turnieje i mimo zwiększania obostrzeń, słowa dotrzymali. Wszystkie turnieje odbywały się w reżimie sanitarnym i wszyscy są zdrowi. Specjalnym gościem był Aron Kolendowicz, który wrzucił krążek do bulika meczu Budweisów i Podhala. Trzymamy kciuki Aron !

Trzecią edycję Panther's Cup znów opanowali młodzi czeskobudziejowiczaninie (uff!). Wygrali oni wszystkie swoje 6 meczów w każdym aplikujując przeciwnikom dwucyrowy wynik. Ich bilans bramkowy był imponujący 89:14. Nie chodziło tu tylko o wyniki - grę Budwies Stars oglądało się naprawdę z przyjemnością i widać było, że młodzi Czesi mają już doświadczenia w grze na całe lodowisko. Poprostu "Budweisi" byli poza zasięgiem innych drużyn o czym świadczy sam wynik finału. Odnotować trzeba rówież dzielną postawę polskich drużyn, które rozgrywały wyrównane pojedynki z pozostałymi uczestnikami turnieju. Oprócz gospodarzy - Młodych Panter udziął wzięli również zawodnicy z Polskiego Centrum Hokeja na Lodzie oraz MMKS Podhala Nowy Targ. Turniej ten miał być główną częścią przygotować do finału ogólnopolskiego turnieju minihokeja CzerkawskiCup 2021 (który jak się okazało został przeniesiony na wrzesień br.). Poniżej przedstawiamy wyniki meczów z obu dni turniejowych oraz mecze o ostateczną kolejność w turnieju. Na koniec zapraszamy na olbrzymią galerię fotek turniejowych (w sumie 417 zdjęć). Pamiętajcie, że z wykonanych zdjęć można zamówić pamiątkowe karty z tego turnieju.

Wyniki meczów z soboty 20.03.21

Czech Tigers – Młode Pantery 4-8

HC Lev Slovakia Black – PCHL 0-9

PCHL – Młode Pantery 6-3

HC Lev Slovakia Black – Czech Tigers 8-10

Czech Tigers – PCHL 4-13

Młode Pantery – HC Lev Slovakia Black 7-2

Czech Dragons – HC Lev Slovakia Orange 15-3

Budweis Stars – MMKS Podhale 13-0

Budweis Stars – HC Lev Slovakia Orange 10-5

MMKS Podhale – Czech Dragons 4-11

HC Lev Slovakia Orange – MMKS Podhale 16-5

Czech Dragons – Budweis Stars 1-16

 

Wyniki meczów z niedzieli 21.03.21

Budweis Stars – PCHL 17-3

HC Lev Slovakia Orange – Młode Pantery 7-2

Czech Dragons – Czech Tigers 3-9

MMKS Podhale – HC Lev Slovakia Black 4-8

Czech Tigers – Budweis Stars 4-18

HC Lev Slovakia Orange – HC Lev Slovakia Black 4-7

MMKS Podhale - Młode Pantery 8-7

PCHL – Czech Dragons 7-5

 

Mecz o 7 miejsce

Młode Pantery – Czech Dragons 8-7

Mecz o 5 miejsce

MMKS Podhale – PCHL 6-4

Mecz o 3 miejsce

Czech Tigers – HC Lev Slovakia Orange 3-5

Finał

Budweis Stars – HC Lev Slovakia Black 15-1

Poniżej galeria 417 fotek z obu dni turniejowych - zamawiajcie karty dla dzieci. Plastikowe karty to niezniszczalna pamiątka z turnieju!

facebook

♦♦♦ Witamy na oficjalnej stronie pierwszej edycji kolekcjonerskich kart polskiego hokeja ♦♦♦ Tutaj będziemy dla Was podawać najciekawsze newsy o kartach kolekcjonerskich ♦♦♦ Ponad 55 tys. UDS zapłacono za debiutancką kartę Connora McDavida z 2015 roku ♦♦♦ W Wałbrzychu doszło do kradzieży kart. Pewna pani ukradła z marketu 110 saszetek z naklejkami i 116 z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. ♦♦♦Patrick Wiercioch podpisał roczną umowę z Dynamem Mińsk, po 268 meczach w NHL, ten z pochodzenia Polak spróbuje sił w KHL (W 1988 jego rodzice emigrowali z Polski).♦♦♦