Futbolowe derby regionu w Pucharze Polski podokręgu Rybnik

Stadion piłkarski przy Harcerskiej 14b w Jastrzębiu-Zdroju gościł regionalne derby pomędzy drugą drużyną GKS Jastrzębie a rywalem zza miedzy Odrą Wodzisław.

Był to mecz IV rundy Poltent Pucharu Polski grupy śląskiej - okręgu Rybnik sezonu 2024/25. Faworytem byli goście, którzy na codzień grają w IV lidze a gospodarze w V lidze. Mecz ropoczął się pod dyktando młodych graczy rezerw miejscowego GKS. Potwierdził to wynik pierwszej połowy, która zakończyła się, wydawałoby się bezpiecznym czterobramkowym prowadzeniem gospodarzy. Nawet na początku 2 połowy, kiedy goście strzelili gola na 4:1, to gospodarze szybko przywrócili czterobramkowe prowadzenie strzelając gola na 5:1. Goście jednak rozpoczęli ambitny pościg a w doliczonym czasie zmniejszyli dystans do jednego gola. W końcowym efekcie jednak zabrakło czasu i ostateczny wynik zamknął się hokejowym wynikiem 5:4.

facebook

♦♦♦ Witamy na oficjalnej stronie pierwszej edycji kolekcjonerskich kart polskiego hokeja ♦♦♦ Tutaj będziemy dla Was podawać najciekawsze newsy o kartach kolekcjonerskich ♦♦♦ Ponad 55 tys. UDS zapłacono za debiutancką kartę Connora McDavida z 2015 roku ♦♦♦ W Wałbrzychu doszło do kradzieży kart. Pewna pani ukradła z marketu 110 saszetek z naklejkami i 116 z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. ♦♦♦Patrick Wiercioch podpisał roczną umowę z Dynamem Mińsk, po 268 meczach w NHL, ten z pochodzenia Polak spróbuje sił w KHL (W 1988 jego rodzice emigrowali z Polski).♦♦♦